VII Turniej Golfa AHK Polska za nami

VII Turniej Golfa AHK Polska za nami. zobacz wyniki ... czytaj więcej
08.08.2011

Uwaga, zmiany w kalendarium turniejów!

Planowany na najbliższy weekend (13 i 14 sierpnień) turniej Śląskiej Akademii Golfa - SAG GOLF CUP zostaje przeniesiony na 01 - 02 października br. Natomiast w najbliższą sobotę rozegramy VI Turniej Pucharu Lata. Zapraszamy. ... czytaj więcej
07.08.2011

Puchar Prezesa ...

Puchar Prezesa zakończony. 100 osób na starcie i dużo słońca. zobacz wyniki Sponsor Turnieju: www.boconcept.com.pl/ ... czytaj więcej
06.08.2011

Turniej Kapitański zakończony

Turniej Kapitański zakończony. Szczególnie wyróżniono Roberta Szwarca, odchodzącego Kapitana Klubu za wieloletnie pełnienie funkcji oraz zaangażowanie w prace Zarządu. zobacz wyniki ... czytaj więcej
28.07.2011

AS Golf Silesian Trophy 2011

AS Golf Silesian Trophy 2011 za nami. Sponsor turnieju Biuro Podróży AS ufundowało vouchery dla zwycięzców (pula nagród 5000 zł), pogoda nie rozpieszczała ale kilka osób pomimo niesprzyjajacej aury wypracowało super wyniki np 40 i 40; 39 i 40,…... czytaj więcej
25.07.2011

Sukcesy Naszej Kadry

Nasze trzy  drużyny klubowe  z sukcesami walczyły na KMP, miejsca 7 drużyny A i 16 drużyny B na polu golfowym Toya zapewniają występ za rok naszym składom A i B w grupie mistrzowskiej. Niezle poszło również "naszym" na Lisiej Polanie zajęli 7 miejsce. Gratulacje. czytaj więcej ... czytaj więcej
23.07.2011

Turniej bez kadry za nami

Przy słonecznej pogodzie i miłej atmosferze Turniej Bez Kadry został rozegrany. Wszystkim serdecznie dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy. Ewa i Gosia ... czytaj więcej
21.07.2011

Turniej Greenkiperów w Sand Valley GC

Zbyszek Chyra zajął I miejsce (netto) na Turnieju Greenkiperów. Gratulacje ... czytaj więcej
21.07.2011

Rozpoczęły sie Klubowe Mistrzostwa Polski

Nasz klub reprezentują trzy drużyny, dwie graja w grupie mistrzowskiej na polu golfowym Toya, jedna drużyna w grupie kwalifikacyjnej na Lisiej Polanie. Trzymamy kciuki. ... czytaj więcej
20.07.2011

Cykl turniejów Puchar Lata, III Turniej

Pogoda zrobiła nam dzisiaj strasznego psikusa. Racje mają ci, co wierzą w przysłowia, jedno z nich mówi: "Po każdej burzy zaświeci słońce", dzisiaj tak też się stało. Szkoda tylko, że było już po fakcie i turniej został odwołany. Miejmy nadzieję, że w następną środe pogoda będzie dla nas…... czytaj więcej
18.07.2011

Nasz przedstawiciel na słowackim podium

Na polu Welten Golf Club w Bacu pod Bratysławą między 13 a 15 lipca odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji Seniorów. Nasz klub reprezentował Marek Gaik, który stanął na trzecim miejscu podium. Więcej informacji znajdziecie na stronie PZG. Markowi gratulujemy sukcesu. M.T.J. ... czytaj więcej
18.07.2011

I Miejce Bartosza Czuby

Sukces na polu Krakow Valley GCC,w dn. 17.07.2011 podczas eliminacji polskiej edycji Wgpc oraz Dinners Trophy 2011. Pogoda golfowa była "na zamówienie", a organizatorzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Ponad 20 graczy obniżyło swoje handicapy. Zwycięzca turnieju w kategorii…... czytaj więcej