rezerwacja teatime

Grupy startowe na Turniej XXV lecia ŚKG / 20.09.2019

Grupy startowe na sobotę 21 września dostępne są na stronie PZG lub w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ.

Utrudnienia w środę 18 września / 16.09.2019

Otrzymaliśmy zawiadomienie z Taurona informujące, że w środę 18 września będziemy mieli odcięty dostęp do sieci elektrycznej w godz. od 8:00 do 16:00. W związku z tym wystąpią zakłócenia w pracy recepcji oraz w kilku innych miejscach. Również restauracja klubowa będzie funkcjonować w ograniczonym zakresie.

Przeprowadzenie w środę turnieju o Puchar Jesieni jest praktycznie niemożliwe i dlatego też przesuwamy turniej na czwartek 19 września. UWAGA: start o godz. 13:00.

Lista startowa turnieju Whisky & Spirit House / 13.09.2019

Lista startowa na sobotę 14 września dostępna jest na stronie PZG lub w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ.

Lista startowa na Puchar Kapitana Pola / 06.09.2019

Startujemy ze wszystkich dołków równocześnie o godz. 10:00. Lista startowa dostępna jest na stronie PZG lub w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ.

Zmarł Gerhard Chrobok / 27.08.2019

Ze smutkiem informuję, że w wieku 62 lat odszedł od nas kolega klubowy Gerhard Chrobok. Składamy wyrazy głębokiego wspólczucia najbliższej rodzinie a szczególnie naszej koleżance, żonie Gerharda Ewie. Nie znamy jeszcze miejsca i daty pogrzebu.

EDIT 28.08.2019: Pogrzeb odbędzie się w piątek 30.08.2019 o godz. 15:00 w kościele w Bojszowach Nowych przy ul. Sierpowej 6.

Ograniczenia w piątek i sobotę / 22.08.2019

Uprzejmie informujemy, że z powodu odbywającej się na naszym polu imprezy golfowej Silesia Business & Life wystąpią ograniczenia w możliwości korzystania z pola i driving range’u.

W piątek 23 sierpnia możliwe będzie zagranie rundy dopiero od godz. 15:30. Z drivingu będzie można korzystać bez ograniczeń. W sobotę 24 sierpnia pole i driving range będą całkowicie niedostępna dla osób, które nie biorą udziału w imprezie. Przepraszamy za utrudnienia.

Klubowe Mistrzostwa Polski Seniorów / 19.08.2019

Pięciu reprezentantów naszego klubu wróciło właśnie z nad morza po trzydniowych zmaganiach w Klubowych Mistrzostwach Polski Seniorów. Mistrzostwa odbyły się w dniach 16-18 sierpnia na wymagającym polu Amber Baltic w Kołczewie koło Międzyzdrojów.

Nasz klub reprezentowali: Jerzy Niemirowicz – kapitan drużyny, Bogdan Macionczyk, Grzegorz Niepsuj, Marek Jelonek oraz Tadeusz Burzyński. Zajęliśmy ostatecznie 9 miejsce na 22 startujące drużyny co możemy uznać za niezłe osiągnięcie, zwłaszcza w sytuacji gdy do końca były problemy ze skompletowaniem najsilniejszego składu.

Gratulujemy reprezentantom dobrego miejsca zajętego w mistrzostwach oraz dziękujemy im za wysiłek włożony w reprezentowanie klubu na ogólnopolskiej arenie golfowej. Pełne wyniki dostępne są na stronie PZG.

Zajęcia dla juniorów / 14.08.2019

W siepniu zapraszamy wszystkich juniorów na Wakacje z Golfem w każdy poniedziałek i piątek od godz. 15tej do 17tej.
Zajęcia są nieodpłatne i odbywają się na drivingu ŚKG.
Liczymy, że nasi członkowie zachęcą do udziału w zajęciach swoje dzieci, wnuki lub inną młodzież.

Zarząd ŚKG wraz z Międzynarodową Fundacją Wspierania i Rozwoju Golfa.

Najlepsi Seniorzy wyłonieni / 12.08.2019

W weekend odbyły się na naszym polu dwudniowe Otwarte Mistrzostwa ŚKG Seniorów. Na starcie stanęło 57 zawodników i zawodniczek. Pomimo parnej i trochę dusznej pogody wyniki były bardzo dobre. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Josef Nocon, który uzyskał łączny wynik 155 uderzeń. Wśród Pań najlepsza okazała się Brygida Morańska (182 uderzenia). Nagrodę dla najlepszego master seniora wywalczył (po dogrywce z Jerzym Niemirowiczem) Edward Szmak.

Pełna tabela wyników dostępna jest TUTAJ, a po kliknięciu TUTAJ możemy zobaczyć kilka zdjęć nagrodzonych zawodników.

W turnieju zdarzyły się też dwie nieszczęśliwe dyskwalifikacje. Chciałbym tu jeszcze raz przypomnieć o konieczności dokładnego sprawdzenia swojej score karty przed jej podpisaniem i oddaniem do recepcji. Zaniedbanie tej prostej sprawy może łatwo zniweczyć kilkugodzinny wysiłek włożony w grę.

Lista startowa na niedzielę 11 sierpnia / 10.08.2019

Lista startowa na drugą rundę Otwartych Mistrzostw ŚKG Seniorów jest dostępna na stronie PZG lub w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ.

1 2 3 4 5 »