rezerwacja teatime

Sukcesy naszych reprezentacji / 27.07.2020

Wczoraj (26.07.2020) zakończyły się trwające 3 dni Klubowe Mistrzostwa Polski Kobiet oraz Klubowe Mistrzostwa Polski Seniorów. Do obu turniejów Śląski Klub Golfowy wystawił swoje reprezentacje. Reprezentacja kobiet ustalona przez Panią Kapitan Zosię Paradysz grała w składzie: Brygida Morańska, Ewa Ludyga i Marysia Dudzik. Panie grały na polu Toya G&CC Wrocław gdzie po trzech dobrych rundach wywalczyły świetne czwarte miejsce, ze stratą zaledwie 8 uderzeń do trzeciego miejsca. Wyniki końcowe dostępne są TUTAJ.

Reprezentacja seniorów: Jan Morański – kapitan, Bogdan Macionczyk, Adam Cesarz, Marek Mikołajczak, Mariusz Szumański i Grzegorz Niepsuj grająca na polu Gradi GC w Brzeźnie również wywalczyła 4 miejsce. Jest to najlepsze miejsce w dotychczasowej historii występów naszej reprezentacji w klubowych MP Seniorów. Sukces jest tym większy, że turniej był mocno obsadzony i brało w nim udział aż 30 zespołów. Wyniki po kliknięciu TUTAJ.

Dziękujemy naszym reprezentantom za bardzo dobrą grę i gratulujemy osiągniętych sukcesów. Zdjęcia zostały zamieszczone w Galerii