W weekend zakończyła się rywalizacja w pierwszej edycji Ligi ŚKG. Po kilku miesiącach rywalizacji, najpierw w grupach, potem w systemie play off do finału awansowali Krzysztof Borończyk i Bogdan Maciończyk. Najważniejszą rywalizację tego sezonu wygrał Bogdan i to on został pierwszym zwycięzcą naszej Ligi. W meczu o trzecie miejsce pokonał Grzegorza Niepsuja i to on zajął 3 miejsce.

W przyszłym roku 12 najlepszych zawodników z tegorocznych rozgrywek ma zapewnione miejsce w I lidze . O pozostałem 8 ( liga składać się będzie z 2 grup po 10 zawodników) , rywalizować będą zawodnicy w marcowym turnieju Challange. Bezpłatny start w tych zawodach mają zapewnione zawodnicy , którzy startowali w tegorocznej lidze. W turnieju z "dziką kartę" mogą wykupić zawodnicy , którzy w tym roku nie rywalizowali. Dochód z "dzikich kart" ( wartość w trakcie ustalania ) będzie przeznaczony w całości  na nagrody w następnym sezonie. Już prowadzimy rozmowy z kandydatami na z tytularnego Partnera Ligi. Liga w przyszłym roku będzie otwarta na wszystkich golfistów, nie tylko członków naszego Klubu.

Ostateczna kolejność Ligi. Wykorzystana ona zostanie do rozstawienia do dwóch grup I Ligi