rezerwacja teatime

Zmarł Ignacy Miedziński / 22.03.2018

Ze smutkiem informuję, że wczoraj odszedł od nas kolega Ignacy Miedziński. Był członkiem naszego klubu prawie od samego początku istnienia klubu.

Składamy szczere wyrazy współczucia najbliższej rodzienie.

Informację o miejscu i terminie pogrzebu podamy później.

Walne Zebranie / 16.03.2018

Wczoraj odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków ŚKG. Uprawnione do udziału w zebraniu były 324 osoby, obecnych było 44 osób, które dodatkowo dysponowały 44 pełnomocnictwami kolegów.

Zebranie otworzył Prezes Zarządu Michał Domogała. Przewodniczącym zebrania został wybrany Marian Ciaciura. Na sekretarza/protokolanta została wybrana Marysia Dudzik. Po ukonstytuowaniu się komisji uchwał i wniosków w składzie: Piotr Adamek, Piotr Pradelok i Zbigniew Bujak oraz komisji skrutacyjnej w składzie: Ela Banaś, Jolanta Szymonek i Krzysztof Zyguła - Prezes Zarządu złożył sprawozdanie z działalności zarządu oraz przedstawił sprawozdanie finansowe za rok 2016.

Następnie Marian Ciaciura (tym razem jako Przewodniczący Komisji Rewizyjnej) przedstawił sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, w którym rekomendował walnemu zebraniu udzielenie zarządowi absolutorium za rok 2017 oraz zatwierdzenie sprawozdania finansowego. Głosowano następująco: za udzieleniem zarządowi absolutorium 88 głosów oraz za zatwierdzeniem sprawozdania finansowego 88 głosów. Nikt nie był przeciw ani nikt się nie wstrzymał.

Życzymy Zarządowi równie owocnej pracy w roku bieżącym.

Informacje o Walnym Zebraniu Członków ŚKG / 22.02.2018

Jak już wcześnie informowaliśmy walne zebranie odbędzie się 15 marca. Poniżej oficjalne

ZAWIADOMIENIE I PORZĄDEK OBRAD oraz

PEŁNOMOCNICTWO.

Przy okazji prosimy o wpłacanie już składek za sezon 2018.

Święta Bożego Narodzenia / 19.12.2017

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku 2018 wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i szczęścia oraz przynajmniej jednego hole-in-one w nadchodzącym sezonie życzymy wszystkim członkom oraz sympatykom Śląskiego Klubu Golfowego

Walne Zebranie w marcu / 19.12.2017

Informujemy, że Walne Zebranie Członków ŚKG odbdzie się 15 marca 2018 o godz 17:00 w Kompleksie Sztygarka (Sala Prezydent) w Chorzowie przy ul. Piotra Skargi 34a.

Program zebrania oraz inne bardziej szczegółowe informacje zostaną podane w terminie późniejszym.

Ostatni dzień zapisów na opłatek / 11.12.2017

Jutro (12 grudzień) przed południem musimy podać ostateczną liczbę osób biorących udział w Spotkaniu Opłatkowym. Lista zapisów zostanie zamknięta o godzinie 10:00. Bardzo proszę osoby, które jeszcze się nie zapisały a chciałyby wziąć udział w tym spotkaniu o zapisanie się w zakładce „Turnieje/Nadchodzące” – „Spotkanie opłatkowe”.

Zapraszamy na Turniej Niepodległości / 08.11.2017

W sobotę 11 listopada serdecznie zapraszamy na prawdopodobnie ostatni turniej w tym roku.

Oprócz nagród przewidzianych w regulaminie turnieju pomiędzy uczestnikami (obecnymi w czasie ogłaszania wyników) zostaną rozlosowane:

- Driver Srixon Z565
- Wedge Cleveland RTX-3 CB
- Tuzin piłek Srixon Z-Star

Przed startem turnieju wszyscy uczestnicy otrzymają dodatkowo w pakiecie startowym piłeczkę oraz paczkę tees'ów. Powyższe nagrody dodatkowe ufundowała firma Golf Team z Katowic.

Spotkanie opłatkowe / 26.10.2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Klubu na tradycyjne spotkanie opłatkowe. Spotkanie odbędzie się 15 grudnia (piątek) o godzinie 17:30 w Restauracji Prezydent (wchodzącej w skład Kompleksu Sztygarka) w Chorzowie przy ul. Piotra Skargi 34a.

W czasie spotkania zostaną wręczone nagrody zwycięzcom klasyfikacji Superpucharu Sezonu 2017.

Wszystkie osoby chcące wziąć udział w spotkaniu prosimy o wcześniejsze zapisanie się na liście zgłoszeń na naszej stronie internetowej w zakładce „Turnieje/Nadchodzące” – „Spotkanie opłatkowe”. Zapisy będą przyjmowane do 12 grudnia.

Udział w spotkaniu dla członków klubu z pełną opłaconą składką roczną jest bezpłatny. Opłata dla osób towarzyszących lub innych gości oraz dla osób z opłaconą tzw. składką bierną wynosi 80 zł (płatne na miejscu).

Puchar Jesieni 2017 zakończony / 26.10.2017

Dobiegł końca cykl rozgrywek o Puchar Jesieni 2017. W poszczególnych grupach handicapowych zwyciężyli: Krzysztof Borończyk, Rafał Wolny, Marcin Żemaitis i Józef Duda. Końcowa klasyfikacja po kliknięciu TUTAJ.

Ponieważ Puchar Jesieni był ostatnim cyklem turniejów zaliczanych do punktacji Super Pucharu Sezonu, więc możemy już również podać, że w Super Pucharze zwyciężył Ireneusz Karcz przed Pawłem Głowackim i Mariuszem Szumańskim. Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom 15 grudnia w czasie spotkania opłatkowego, o którym zamieszczamy oddzielną informację. Klasyfikacja Super Pucharu Sezonu 2017 po kliknięciu TUTAJ.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Turniej Złotego Jesiennego Liścia / 17.10.2017

Ponieważ w sobotę pogoda prawdopodobnie będzie jeszcze niezła więc zapraszamy wszystkich stęsknionych za grą turniejową na Turniej Złotego Jesiennego Liścia. Wspólny start o godz. 10:00. Zapisy do piątku do godz. 18:00.

1 2 3 4 5 »