Nowy tydzień zaczynamy od bardzo dobrych wiadomości.

Nasza reprezentacja Kobiet, w składzie: Maria Moczarska, Zuzanna Mordaka, Martyną Staniszewska i Olga Walo, wywalczyła na KMP Polski 2-gie. miejsce. To już drugi rok z rzędu, kiedy nasza reprezentacja plasuje się bardzo wysoko na podium.

Na uwagę zasługuje również wspaniały występ drużyny B naszych Pań, które w składzie Monika Zabzdyr, Elżbieta Fortuna-Bujas, Tatsiana Bulavitskaya oraz Monika Krawczyńska zajęły bardzo wysokie 8. miejsce.

Obu reprezentacjom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszego Klubu.