rezerwacja teatime

XV-lecie BogiGolf gr. 0-18

 

W tym roku sklep golfowy BogiGolf obchodzi swoje XV-lecie. Z okazji jubileuszu właściciel zaplanował wyjątkową oprawę turnieju w Śląskim Klubie Golfowym, na którym prowadzi działalność już piąty sezon. W turnieju 4.05.2019 zagrają gracze z HCP 0-18, w dwóch formatach: strokeplay brutto i Stableford netto.

Każdy z uczestników otrzyma na starcie pamiątkowy gift pack z jubileuszowymi gadżetami z XV-lecia.

Wspaniałe nagrody o wartości ponad 7tys. złotych w obu grupach HCP – bony do sklepu, które można zamienić na wybrane przez Państwa produkty oraz nagrody rzeczowe i konkursy specjalne.

Tradycyjnie, rozegrana zostanie specjalna klasyfikacja Mizuno Players, dla graczy, którzy w swojej torbie mają minimum 5 kijów golfowych tej japońskiej marki.

Z okazji XV-lecia sklep przygotował także rabat dla wszystkich uczestników turnieju. Przez cały długi weekend majowy (1-5.05.2019) na całą ofertę sklepu otrzymają Państwo 15% rabatu.

Rabat można zrealizować wyłącznie w sklepie stacjonarnym w Śląskim Klubie Golfowym.
Dotyczy tylko produktów znajdujących się na stanie.

Organizator zaprasza także do znajdującego się na driving range największego w Polsce centrum fittingu kijów golfowych, gdzie mogą Państwo przetestować i dobrać sprzęt pod okiem profesjonalnego fiittera, Michała Bajerskiego znajdującego się na liście Top5 Fitters in Europe by Mizuno.