rezerwacja teatime

Bogi Golf Cup gr. 0-18

W tym roku po raz pierwszy BogiGolf Cup podzielony został na dwa osobne dni turniejowe. W pierwszym dniu, 17.06.2017, zagrają golfiści i golfistki z HCP od 0 do 18. Turniej 18.06.2017 przeznaczony jest dla graczy z HCP od 18.1 wzwyż.

Oprócz wspaniałych nagród w zmaganiach sportowych – organizator, sklep golfowy BogiGolf.com.pl, zorganizował w tym roku kategorię specjalną – Mizuno Players. Udział w niej mogą wziąć zawodnicy i zawodniczki, posiadający w swojej torbie startowej minimum 5 kijów marki Mizuno. Do wygrania dodatkowe nagrody.

Organizator zaprasza także zainteresowanych na bezpłatny club fitting, który odbędzie się w oba dni turniejowe w centrum fittingu – BogiGolf Fitting Center – zlokalizowanym na terenie Śląskiego Klubu Golfowego: www.FittingCenter.pl.

Każdy z uczestników otrzyma także voucher na darmowy fitting ironów lub woodów (do wyboru) w centrum fittingu BogiGolf – do wykorzystania poza dniami turniejowymi. Zapraszamy na fitting prowadzony przy pomocy nowoczesnych technologii, pod okiem certyfikowanego specjalisty Michała Bajerskiego. Dzięki niemu można dobrać sprzęt do swoich umiejętności i przetestować kije wszystkich liczących się na rynku marek golfowych: TaylorMade, Callaway, Mizuno, Titleist, Cobra, Wilson Staff, Benross.

Spis nagród znajdą Państwo w Regulaminie.