rezerwacja teatime

Od 23 kwietnia Mark będzie prowadził na każdych zajęciach 1 grupę.

Zasady szczegółowe omówi Roman Łuczak z poszczególnymi rodzicami.

W soboty i niedziele w godz. 16.30-18.30 istnieje możliwość dodatkowych zajęć strategii gry na polu w grupach do 4 juniorów.

Informacji dodatkowych udzielą Roman Łuczak lub Mariusz Pawłowski.

Wszystkich rodziców, którzy nie przybyli na spotkanie w dniu 16 kwietnia zapraszamy na spotkanie organizacyjne 23 kwietnia o godz. 16:30.

Zapraszamy wszystkich RODZICÓW JUNIORÓW na SPOTKANIE w pon. 16.04.2018 godz. 16.30 w restauracji Śląskiego Klubu Golfowego.

Spotkanie dotyczy zarówno tych rodziców których dzieci dopiero chcą rozpocząć przygodę z golfem jak i pozostałych.

Omówimy sprawy związane z rozpoczynającym się sezonem 2018, m.in. programu szkoleniowego, treningów, udziału w turniejach, wyjazdów na turnieje, opłat PZG, regulaminu, strojów dla juniorów (dlatego przydadzą się też juniorzy, którzy będą mogli przymierzyć ubrania :-) ), itp.

Bardzo prosimy o przybycie wszystkich rodziców.

Ponieważ zdarza się, że maile nie zawsze docierają, dlatego mam prośbę o przekazywanie tej informacji "pocztą pantoflową" wszystkim swoim zainteresowanym znajomym.

Przypominamy o obowiązku wniesienia opłaty 20zł na 2018 do PZG (do załatwienia w recepcji ŚKG, formularz i wniosek na naszej stronie), w celu prowadzenia HCP juniora pamiętajcie o konieczności podania dwóch adresów mailowych; opiekuna i juniora.

Chcielibyśmy uniknąć sytuacji, że PZG nie zdąży z wprowadzeniem kogoś do systemu, co będzie się wiązało z brakiem możliwości grania w turniejach.

Dla osób, które z nami jeszcze nie korespondowały bardzo proszę o przesłanie swojego adresu mailowego, tel. kom. na adres mariusz-pawlowski@o2.pl oraz bfillipow@palloys.com.pl

Mariusz Pawłowski kom. 696 064 003 jest naszym trenerem i koordynuje wszystkie tematy związane z treningami juniorów, itp. a Roman Łuczak kom. 602 222 408 odpowiada za programy szkoleniowe i współpracę trenerską.

Do zobaczenia w poniedziałek.

Roman Łuczak 602 222 408

Mariusz Pawłowski 696 064 003

Na zdjęciu zwycięzcy BMW Junior Tour Masters 2013. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączą do nich adepci naszej Szkółki Golfowej.