rezerwacja teatime

Bilety wstępu na pola w Mikołowie i Bytomiu w ramach porozumienia / 04.10.2021

Uprzejmie informujemy, że w związku z zawarciem porozumienia między śląskimi klubami golfowymi, prosimy o pobieranie biletów wstępu na pola w Mikołowie oraz Bytomiu w recepcji Naszego Klubu. W sytuacji kiedy członkowie ŚKG mają zamiar zagrać na w/w polach, konieczne jest pobranie wejściówki oraz okazanie jej pracownikom przed rozpoczęciem rundy.

Porozumienie pomiędzy śląskimi klubami / 01.10.2021

Szanowni Państwo,
wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Śląska, współorganizowane przez Golf Park Mikołów, Armadę GC i Śląski Klub Golfowy. W związku z tym między klubami zostało zawarte specjalne porozumienie. Na jego mocy członkowie naszego Klubu mają prawo do bezpłatnej gry na wszystkich polach objętych umową do końca sezonu 2021. Jednocześnie członkowie Armada GC i Golf Park Mikołów uprawnieni są do darmowych rund na naszym polu. Tee time prosimy rezerwować poprzez aplikację Golf Booking.

MATCH PLAY ŚKG: Drugi etap eliminacji zakończony. Czas na dogrywki i fazę finałową! / 27.09.2021

Kolejny etap rozgrywek MATCH PLAY 2021 został zakończony. Do skompletowania par półfinałowych potrzebne jest jeszcze rozegranie dogrywek. Strony zainteresowane są proszone o jak najszybsze rozstrzygnięcie bezpośrednich meczów. Dogrywki odbywają się na zasadzie ‘’sudden death’’, zgodnie z regulaminem rozgrywek oraz aktualnymi tabelami HCP gry.
Po skompletowaniu ostatecznych wyników we wszystkich grupach opublikujemy listę spotkań fazy finałowej.

Raport o stanie greenów / 03.09.2021

Zapraszamy do zapoznania się z raportem o aktualnym stanie greenów .

Nowa kalibracja pola - tabele uderzeń HCP / 02.09.2021

W związku z przeprowadzoną kalibracją pola udostępniamy nowe tabele uderzeń HCP. Tabele po kliknięciu TUTAJ

Termin Otwartych Mistrzostw Śląska zmieniony / 26.08.2021

Szanowni Golfiści!

Ze względu na bardzo niekorzystne warunki pogodowe zmuszeni jesteśmy przenieść Otwarte Mistrzostwa Śląska na termin 8-10 października.

Informujemy również, że Wasze zgłoszenie zostało automatycznie przeniesione na nowy termin. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt

Z góry dziękujemy za Wasze zrozumienie i pozostajemy z golfowym pozdrowieniem!

Zarząd Armada GC, Golf Park Mikołów, Śląski KG

Turniej o Puchar Wielkiego Mistrza Loży Wina 12.09.2021 / 23.08.2021

Po raz dwunasty Mariusz Długajczyk, Tomasz Wojtczak, Mirek Nowak i pozostali członkowie Loży Wina zapraszają na swój tradycyjny i najstarszy w naszym klubie turniej tematyczny.

Celem turnieju jest propagowanie golfa połączone z promocją kultury wina oraz dobra zabawa.

Nagrodą dla wszystkich jest możliwość zdegustowania po zakończonej grze wspaniałego wina oraz skonsumowania pieczonego indyka.

Oficjalne otwarcie godzina 9:00

Oprócz nagród dla zwycięzców, wśród graczy obecnych na ceremonii wręczania pucharów zostanie wylosowana nagroda w postaci zestawu wyśmienitych win.

Serdecznie zapraszamy

MATCH PLAY ŚKG: Pierwszy etap rozgrywek zakończony, rozpoczynamy drugą część eliminacji / 17.08.2021

Zakończył się pierwszy etap eliminacji w rozgrywkach Match Play Single oraz Match Play Par. W drugim etapie znlazły się osoby oraz pary, które uplasowały się na czterech pierwszych pozycjach w swoich grupach. W zakładce ''wyniki'' pojawiły się już nowe grupy eliminacyjne. Ukończenie drugiego etapu eliminacyjnego na dwóch pierwszych pozycjach w grupach da bezpośredni awans do ćwierćfinałów. Prosimy o rozegranie meczów w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 września 2021.

Pula nagród na Puchar Prezesa wzrasta / 10.08.2021

Już w najbliższą sobotę (14.08.21) zapraszamy na turniej o Puchar Prezezesa ŚKG. Z dnia na dzień zainteresowanie zawodami wzrasta a wraz z nim przybywa nagród. Dzięki sponsorom oraz przyjaciołom naszego Klubu do wygrania będzie szereg niezwykle atrakcyjnych nagród...Puchary, sztabki złota (już 2!!!), vouchery na masaże tajskie, markowe alkohole i wiele innych...

Juniorzy ze srebrnymi medalami Klubowych Mistrzostw Polski / 07.08.2021

Wielki sukses naszych juniorów! Drużyna w składzie Maciej Janusiewicz, Maciej Łuczak, Igor Walo zajęła drugie miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Gratulacje dla naszych młodych graczy i ich opiekunów (Rafała Walo i Kamila Bartkowiaka).

1 2 3 4 5 »