rezerwacja teatime

Przesunięcie terminu zakończenia eliminacji turnieju match play / 11.07.2020

Z powodu niesprzyjających warunków pogodowych, które utrudniały umawianie się na mecze, przesuwamy termin zakończenia fazy eliminacyjnej do 31 lipca. Wszystkich zawodników mających zaległości prosimy o potraktowanie tej daty jako nieprzekraczalnej.

Zakaz używania meleksów / 03.07.2020

Tylko dwa dni można było korzystać na polu z meleksów. Ogromne opady deszczu około godz. 21:00 w dniu 02.07.2020 zalały pole całkowicie. W związku z tym ponownie jesteśmy zmuszeni wprowadzić zakaz używania meleksów aż do odwołania. W GALERII zdjęcia skutków czwartkowej nawałnicy.

Karolinka Golf Park naszym partnerem / 02.07.2020

Dzięki staraniom Zarządu już trzecie pole w tym roku dołączyło do grona naszych pól partnerskich. Od dziś Karolinka Golf Park w Kamieniu Śląskim udziela członkom ŚKG 30% zniżki na green fee 18 dołków w dniach od poniedziałku do piątku. Zapraszamy wszystkich do szerokiego korzystania z możliwości zniżek jakie oferują nam nasze pola partnerskie.

Puchar Wiosny zakończony / 26.06.2020

W środę rozegraliśmy ostatni z pięciu turniejów Pucharu Wiosny 2020 by BogiGolf.
Ostatnia runda przyniosło sporo zmian w klasyfikacjach poszczególnych grup, nie zabrakło również niespodzianek. Przypominamy, że wyniki Pucharu Wiosny zaliczane są do punktacji Super Pucharu Sezonu. Zwycięzcy grup otrzymują po 10 punktów, zdobywcy drugich miejsc 9 punktów, itd. Wyniki końcowe klasyfikacji można sprawdzić TUTAJ. Galeria zdjęć po kliknięciu TUTAJ. Galeria nie jest pełna, bo jeszcze nie wszyscy odebrali nagrody, ale zdjęcie zwycięzcy grupy najsilniejszej, czyli HCP 0-14 już mamy i zamieszczamy poniżej. Gratulacje dla Grzesia Niepsuja.

Lista startowa na BogiGolf / 19.06.2020

Lista startowa na sobotę 20 czerwca na turniej BogiGolf Cup 2020 w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ lub na stronie PZG.

Mistrzostwa klubu zakończone / 14.06.2020

Po dwóch rundach mistrzostw rozgrywanych w upalną sobotę i cool niedzielę wyłonieni zostali nowi mistrzowie klubu. Mistrzem 2020 został Bogdan Macionczyk, który w ciągu ostatnich lat wielokrotnie wygrywał różnego rodzaju turnieje zarówno u nas jak i na innych polach w Polsce, ale miał pecha do Mistrzostw ŚKG. I wreszcie w tym roku udało mu się wywalczyć zwycięstwo w najważniejszym turnieju klubowym. Bogdan zagrał dwie równe rundy (82, 80) i to wystarczyło do zdobycia tytułu Mistrza Klubu 2020. Pierwszym wicemistrzem został Marek Mikołajczak (lider po pierwszej rundzie), a drugim wicemistrzem Józef Chrząstek.

W kategorii Pań wyraźne zwycięstwo odniosła Ewa Ludyga (89, 91), a tytuły wicemistrzowskie przypadły w udziale Marysi Dudzik oraz Eli Fortunie-Bujas.

Puchary za pierwsze miejsca w kategoriach Open zdobyli: brutto – Piotr Ludyga, a netto – Wiesław Kapral.

Wyniki w zakładce „Turnieje/Zakończone” lub po kliknięciu TUTAJ. Zdjęcia nagrodzonych zawodników można obejrzeć w GALERII na stronie głównej lub w GALERII turniejowej. Poniżej nowy Mistrz Klubu z pucharem przechodnim.

Lista startowa na 2 rundę Mistrzostw ŚKG / 13.06.2020

Lista startowa na niedzielę 14 czerwca w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ lub na stronie PZG.

Powołanie kapitanów reprezentacji klubowych / 12.06.2020

W dniu 10 czerwca br. Zarząd ŚKG powołał kapitanów reprezentacji klubowych na klubowe mistrzostwa polski.

Maciej Górski - reprezentacja na Klubowe MP Grupa Mistrzowska
Zofia Paradysz - reprezentacja na Klubowe MP Kobiet
Jan Morański - reprezentacja na Klubowe MP Seniorów
Rafał Walo - reprezentacja na Klubowe MP Juniorów

Poniżej załącznik do uchawały zarządu z zasadami powoływania i dofinansowania reprezentacji - kliknij TUTAJ.

Lista startowa na sobotę 13 czerwca / 12.06.2020

Lista startowa na pierwszą rundę Otwartych Mistrzostw ŚKG w pliku PDF po kliknięciu TUTAJ lub na stronie PZG.

Możliwość grania w środy / 03.06.2020

Wychodząc naprzeciw postulatom części naszych członków wprowadziliśmy zmianę w formule startów turniejów o Puchar Wiosny. Obecnie starty odbywają progresywnie co 10 minut i tylko z 1 tee. W związku z tym po wyjściu ostatniego flight'u, czyli po godz. 14:00 istnieje możliwość zarezerwowania tee time'u i zagrania rundy. Zapraszamy do gry.

1 2 3 4 5 »